Sorry, dit onderdeel is niet geschikt voor uw wagen. Gelieve een gelijkaardig product te bekijken voor uw wagen.
ALCO FILTER MD-719 Oliefilter Filter insert
- Filter type: Filter insert
- Hoogte [mm]: 146
- Binnendiameter 2 [mm]: 32,5, 9
- Diameter: 73
- productnummer: MD-719
- onze prijs: 13,99 €
- Merk: ALCO FILTER
- EAN nummer: 5294515811588
- Conditie: Geheel nieuw
Prijs incl. 21% BTW
excl. verzendkosten
Verkocht door AUTODOC
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:
Oliefilter ALCO FILTER MD-719 geschikt voor de onderstaande populaire auto's
| Model auto | Audi A6 C6 Avant; Audi A4 b7; Audi A4 B6 Avant; Audi A4 b6; Audi A6 4f2; Audi A4 B7 Sedan; Audi A4 B6 Cabrio; Audi A8 D3; Audi Allroad 4BH; VW Phaeton 3d |
| Motor | 4.2 quattro; S4 quattro; 3.7 quattro; 4.2 V8 quattro; 4.2 V8 4motion |
| Vermogen van de motor (pk) | 280-344 Pk |
| Vermogen (kilowatt) | 206-253 kW |
| Jaar van bouw | 2002-2016 |
| Fabrikant artikelnr | MD-719 |
| OE-onderdeelnr | 079-198-405A, 079-115-561B, 079-198-405 |
Heeft u al eens Oliefilter MD-719 van ALCO FILTER bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
ALCO FILTER MD-719: gewilde artikelen
Meer weten over ALCO FILTER Oliefilters
Lees de Oliefilter MD719 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
K2 O8DSG0001 Olie, automatische transmissie (ATF)
ATF DSG, 1L
Verkocht door AUTODOC
FEBI BILSTEIN 171149 Luchtfilter
Lengte: 246 mm, Filter insert
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC