Dimlicht, lamp ASTON MARTIN LAGONDA LED en Xenon
Gloeilamp voor koplamp
ASTON MARTIN LAGONDA Koop online en bespaar

De populairste producten: Dimlicht voertuigen van ASTON MARTIN LAGONDA
Bestselling Dimlicht, lamp van superieure kwaliteit ASTON MARTIN LAGONDA zijn te vinden in de afdeling Lamp voor koplamp-wisselstukken.

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Gloeilamp voor koplamp LED en Xenon voor Aston Martin LAGONDA: wat voor merk is beter?
Onze klanten vinden dat de beste vervangende onderdelen in de productcategorie Dimlicht Xenon en LED voor Aston Martin LAGONDA van de onderstaande merken komen:
Lamp voor koplamp voor Aston Martin LAGONDA: wat is de prijs van dit product?
De prijs van auto-onderdelen in de categorie Dimlicht, lamp voor ASTON MARTIN LAGONDA loopt uiteen van € 2 tot € 60, afhankelijk van de producent en productspecificaties.
Welke dimlicht lamp is geschikt voor de Aston Martin LAGONDA?
De ASTON MARTIN LAGONDA heeft een D1S; D3S; H11; H15; H18; H4; H7; HB3; HIR2; R2 (Bilux); S2 lamp (gloeilamp).
Defecte dimlicht lamp in de ASTON MARTIN LAGONDA, werkt niet, wat moet ik doen?
Inspecteer de lampen in de koplampen van de Aston Martin LAGONDA en vervang ze als dat nodig is door nieuwe exemplaren. Zorg ervoor dat de dimlicht lamp op de juiste manier is gemonteerd.
ASTON MARTIN LAGONDA -lampen: specificaties
Vermogen | 35; 55; 60; 65; 1555; 3535; 4540; 6055 W |
Soort armatuur | D1S; D3S; H11; H15; H18; H4; H7; HB3; HIR2; R2 (Bilux); S2 |
Spanning | 12; 24; 42; 85 V |
Lichten-bouwtype | Bi-Xenon; Halogeen; Xenon |
Fitting ontwerp | BA20d; P20d; P43t; P43t-38; P45t; PGJ19-2; PGJ23t-1; PK32d-5; PX22d; PX26d; PY26d-1; Pk32d-2 |
Kleurtemperatuur | 3200; 3300; 3700; 4000; 4100; 4300; 5000; 6000 K |
Kleur lamp | Transparent |
Lichtfunctie |
Wat kost een nieuwe koplampset voor een Aston Martin LAGONDA?
De prijs van een lamp voor de koplampen van een ASTON MARTIN LAGONDA bedraagt tussen 2.68 en 59.44 €.
Vertrouwen in online winkelen! U kunt dimlicht, lamp voor de ASTON MARTIN LAGONDA zonder opgaaf van reden binnen 200 dagen na aankoop terugzenden en uw geld terugkrijgen. Hoe? Selecteer tijdens het bestelproces gewoon de optie “Veilig bestellen”. De service kost slechts 4,45 €.
AUTODOC zorgt voor u! Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen Nederland verzonden.
*Geldt niet voor auto-onderdelen met grote afmetingen