Sorry, dit onderdeel is niet geschikt voor uw wagen. Gelieve een gelijkaardig product te bekijken voor uw wagen.
MAPCO 60177 Luchtfilter geschikt voor OPEL REKORD, MANTA, ASCONA Rond
- Vorm: Rond
- Hoogte [mm]: 63
- Diameter 1 [mm]: 298
- Diameter 2 [mm]: 236
- productnummer: 60177
- onze prijs: 8,29 €
- Merk: MAPCO
- EAN nummer: 4043605076410
- Conditie: Geheel nieuw
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:
Luchtfilter MAPCO 60177 geschikt voor de onderstaande populaire auto's
| Model auto | Opel Manta B; Opel Ascona B; Rekord E1 Sedan; Opel Manta B CC; Opel Rekord E Station Wagon; Opel Rekord D; Ascona A Sedan; Opel Rekord D Coupe; Rekord D Stationwagon |
| Motor | 2.0; 2.0 S; 2.0 N; 1.9 S; 2.0 E; 1.8 E; 1.8 S; 1.9 SR |
| Vermogen van de motor (pk) | 88-110 Pk |
| Vermogen (kilowatt) | 65-81 kW |
| Jaar van bouw | 1970-1986 |
| Fabrikant artikelnr | 60177 |
| OE-onderdeelnr | 834 802, 834 271, 834 239 |
Heeft u al eens Luchtfilter 60177 van MAPCO bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Meer weten over MAPCO Luchtfilter van de motor
Lees de Luchtfilter 60177 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
VAICO WVA 21137 Remblokken
Q+, original equipment manufacturer quality, Vooras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
FEBEST 0322-RN8 Binnenste stuurkogel
Vooras
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC