Sorry, dit onderdeel is niet geschikt voor uw wagen. Gelieve een gelijkaardig product te bekijken voor uw wagen.
MULLER FILTER PA777 Luchtfilter Lengte: 335 mm, Filter insert
- Filter type: Filter insert
- Lengte [mm]: 335
- Breedte [mm]: 102
- Hoogte [mm]: 56
- productnummer: PA777
- onze prijs: 6,83 €
- Merk: MULLER FILTER
- EAN nummer: 2249011835495
- Conditie: Geheel nieuw
Prijs incl. 21% BTW
excl. verzendkosten
Verkocht door AUTODOC
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:

Luchtfilter MULLER FILTER PA777 geschikt voor de onderstaande populaire auto's
Model auto | 207 Hatchback; C3 I Hatchback (FC; FN); Citroen Berlingo MF; C2 Hatchback (JM); Citroën Berlingo M; Citroën C3 Pluriel; Peugeot Partner Combispace 5F; 1007 Hatchback; C-Elysée Sedan; 301 Sedan; Peugeot 207 Sedan; Partner Origin Van (G ); Partner Origin Combispace (G ) |
Motor | 1.6 16V VTi; 1.6 Flex; 1.6 16V; 1.6; 1.6 Bioflex; 1.4 bivalent; 1.6 VTS; 1.6 VTi; 1.6 LPG |
Vermogen van de motor (pk) | 65-122 Pk |
Vermogen (kilowatt) | 48-90 kW |
Jaar van bouw | 2000-2025 |
Fabrikant artikelnr | PA777 |
OE-onderdeelnr | 1444 VH, 1444 X1, 1444 EC, 1444 EE, 1444 CF |
Heeft u al eens Luchtfilter PA777 van MULLER FILTER bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Meer weten over MULLER FILTER Luchtfilter van de motor
Lees de Luchtfilter PA777 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
- Luchtfilter PEUGEOT 207 Hatchback
- Luchtfilter CITROËN C3 I Hatchback (FC, FN)
- Luchtfilter Citroen Berlingo MF
- Luchtfilter CITROËN C2 Hatchback (JM)
- Luchtfilter Citroën Berlingo M
- Luchtfilter Citroën C3 Pluriel
- Luchtfilter PEUGEOT 207
- Luchtfilter CITROЁN C3
- Luchtfilter CITROЁN BERLINGO
- Luchtfilter CITROЁN C2