Selecteer een auto uit de lijst om de benodigde onderdelen te vinden
ECS MB-082-B1 Kabelset trekhaak geschikt voor MERCEDES-BENZ GLC 7-polig, Vrijschakelen noodzakelijk
- aanhanginrichting: Geschikt voor aanhanger met LED verlichting, Met automatische mistachterlicht uitschakeling, Met automatische uitschakelbare parkeerhulp, Met knipperlichtcontrole (C2-module)
- Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Vrijschakelen noodzakelijk
- Montagetijd tot [min]: 60
- Uitvoering: voor voertuigen zonder checkcontrole, voor voertuigen met checkcontrole systeem, voor voertuigen zonder orig. stekkeraansluiting voor E-set
- Contactdoos voor trekhaak (indeling insteekcontacten): 7
- Spanning (Volt): 12
- productnummer: MB-082-B1
- onze prijs: 74,49 €
- Merk: ECS
- EAN nummer: 8717323055632
- Bouwjaar tot: Dit kenmerk hangt af van het automodel
- Conditie: Geheel nieuw
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:
- OE MB082B1 — ECS
Kabelset trekhaak ECS MB-082-B1 geschikt voor de onderstaande populaire auto's
| Model auto | Mercedes X253; Mercedes C253 |
| Motor | 300 EQ Boost 4-matic; 200 EQ Boost; 200 EQ Boost 4-matic; 300 d 4-matic; 220 d 4-matic; 220 d; 200 d 4-matic; 200 d; AMG 63 S 4-matic+; AMG 63 4-matic+; 350 e 4-matic; 350 d 4-matic; AMG 43 4-matic; 300 4-matic; 250 4-matic; 250 d 4-matic |
| Vermogen van de motor (pk) | 163-510 Pk |
| Vermogen (kilowatt) | 120-375 kW |
| Jaar van bouw | 2015-2025 |
| Fabrikant artikelnr | MB082B1 |
| OE-onderdeelnr | MB082B1 |
Heeft u al eens Kabelset trekhaak MB-082-B1 van ECS bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
Meer weten over ECS Kabelset aanhanger
Lees de Kabelset trekhaak MB082B1 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
STARK SKEGR-0770029 EGR klep
Pneumatisch, Membraamklep, Met pakking
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC