Selecteer een auto uit de lijst om de benodigde onderdelen te vinden
GH GH-434584H Remklauw Vooras, Vooras rechts, Gietijzer
- Inbouwplaats: Vooras, Vooras rechts
- Remsysteem: ADVICS
- Remzadel uitvoering: Remzadel (1 zuigers)
- Materiaal: Gietijzer
- Tweede onderdeel van een set: GH-434584V
- retour van oud artikel niet verplicht
- Zuigerdiameter [mm]: 60
- productnummer: GH-434584H
- onze prijs: 53,99 €
- Merk: GH
- EAN nummer: 425153085508
- Conditie: Geheel nieuw
Prijs incl. 21% BTW
excl. verzendkosten
Verkocht door AUTODOC
Koop beschikbare gelijkwaardige artikelen
RIDEX 78B2556 Remklauw
Vooras rechts, Vooras, Grijs gietijzer, 162 mm
Verkocht door AUTODOC
RIDEX REMAN 78B2556R Remklauw
Vooras rechts, Vooras, Grijs gietijzer, 162 mm
Verkocht door AUTODOC
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:
Remklauw GH GH-434584H geschikt voor de onderstaande populaire auto's
| Model auto | Toyota Yaris xp13; Toyota Auris e15; Toyota Urban Cruiser XP11; Corolla X Sedan (E150); Toyota Verso-S 120D; Toyota Corolla NRE180; Trezia II (DBA-NSP120) |
| Motor | 1.5 Hybrid; 1.33 Dual-VVTi; 1.8; 1.6; 1.4; 2.2 D; 1.4 D-4D 4WD; 1.4 D-4D; 1.33; 1.6 VVTi; 1.6 Dual VVTi; 1.4 VVT-i; 1.4 D4-D; 1.8 VVTi; 1.4 D; 1.3 |
| Vermogen van de motor (pk) | 90-177 Pk |
| Vermogen (kilowatt) | 66-130 kW |
| Jaar van bouw | 2006-2025 |
| Fabrikant artikelnr | GH-434584H |
| OE-onderdeelnr | 4773012A10 |
Remklauw GH GH-434584H : Ervaringen en evaluatie
Heeft u al eens Remklauw GH-434584H van GH bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
GH GH-434584H: gewilde artikelen
Meer weten over GH Remklauwen
Lees de Remklauw GH434584H FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC