Selecteer het geschikte voertuig om te bepalen of deze geschikt is.
LUCAS LRA02794 Dynamo / Alternator 12V, 70A, M8 B+, L-DFM, 0121, Ø 50 mm
- Laadstroom [A]: 70
- Spanning (Volt): 12
- Riemschijven: Met meervoudige riemschijf
- Riemschijf-Ø [mm]: 50
- Ribbenaantal: 6
- Stekkeruitvoering-ID: 0121
- Uitvoering boordleiding: voor voertuigen met 12V boordspanning
- Klem: M8 B+, L-DFM
- Gatdiameter 1 [mm]: 8
- Lengte 3 [mm]: 61,0, 61
- Nettogewicht [kg]: 5,1
- Lengte 4 [mm]: 14,0
- productnummer: LRA02794
- onze prijs: 168,07 €
- Merk: LUCAS
- EAN nummer: 5708279134123
- Bouwjaar vanaf: Dit kenmerk hangt af van het automodel
- Conditie: Gereviseerd
Prijs incl. 21% BTW
Verkocht door AUTODOC
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:

Dynamo / Alternator LUCAS LRA02794 geschikt voor de onderstaande populaire auto's
Model auto | Polo 9N; Polo 6R; Seat Ibiza 6L; Seat Ibiza 5; Skoda Fabia 6y2; Fabia 2 (542); Skoda Fabia 6y5; Fabia 2 (545); Seat Ibiza IV Sportcoupe; VW Fox 5z1; Skoda Roomster 5j; Seat Ibiza 6J Station Wagon; Skoda Rapid nh1; Seat Cordoba 6L2; Skoda Rapid NH3; Skoda Fabia 6y Sedan; Seat Toledo 4; Skoda Roomster Praktik; Skoda Fabia Praktik; Ibiza Sportcoupe Hatchback/Van (6J1) |
Motor | 1.2 12V; 1.2 |
Vermogen van de motor (pk) | 54-75 Pk |
Vermogen (kilowatt) | 40-55 kW |
Jaar van bouw | 2001-2024 |
Fabrikant artikelnr | LRA02794 |
OE-onderdeelnr | 03D903025H, 03D903025HX |
Heeft u al eens Dynamo / Alternator LRA02794 van LUCAS bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
LUCAS LRA02794: gewilde artikelen
Meer weten over LUCAS Alternator
Lees de Dynamo / Alternator LRA02794 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC