Sorry, dit onderdeel is niet geschikt voor uw wagen. Gelieve een gelijkaardig product te bekijken voor uw wagen.
SAKURA 604-00-8360 Remschijf Vooras, 256x24mm, interne ventilatie

-
Inbouwplaats:
Vooras
- Diameter [mm]: 256
- Remschijftype: interne ventilatie
- Geperforeerd: nee
- Remschijfdikte [mm]: 24
- Hoogte [mm]: 46,8
- Centreringdiameter [mm]: 60
- Productienummer: S6048360
- productnummer: 604-00-8360
- Merk: SAKURA
- EAN nummer: 5901159070201
- Conditie: Geheel nieuw
Prijs incl. 21% BTW
excl. verzendkosten
Verkocht door AUTODOC
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:

Remschijf SAKURA 604-00-8360 geschikt voor de onderstaande populaire auto's
Model auto | Chevrolet Lacetti J200; Chevrolet Nubira Station Wagon; CHEVROLET Rezzo U100; Daewoo Tacuma Rezzo KLAU; Chevrolet Lacetti J200 Station Wagon; Chevrolet Nubira Sedan; Nubira Sedan (J200); Lacetti Hatchback; Evanda Sedan (V200); Evanda Sedan; Daewoo Nubira KLAN; Magnus Sedan |
Motor | 1.8; 2.0 D; 1.6; 1.4 16V; 2.0; 1.6 SX; 1.4 |
Vermogen van de motor (pk) | 90-131 Pk |
Vermogen (kilowatt) | 66-96 kW |
Jaar van bouw | 1999-2025 |
Fabrikant artikelnr | 604-00-8360 |
OE-onderdeelnr | 96549782, 96328338, 96264591 |
Heeft u al eens Remschijf 604-00-8360 van SAKURA bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
SAKURA 604-00-8360: gewilde artikelen
Meer weten over SAKURA Schijfremmen
Lees de Remschijf 604008360 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC

Verkocht door AUTODOC
- Remschijven Chevrolet Lacetti J200
- Remschijven Chevrolet Nubira Station Wagon
- Remschijven CHEVROLET Rezzo U100
- Remschijven Daewoo Tacuma Rezzo KLAU
- Remschijven Chevrolet Lacetti J200 Station Wagon
- Remschijven Chevrolet Nubira Sedan
- Remschijven CHEVROLET LACETTI
- Remschijven CHEVROLET NUBIRA
- Remschijven CHEVROLET TACUMA
- Remschijven DAEWOO TACUMA