Sorry, dit onderdeel is niet geschikt voor uw wagen. Gelieve een gelijkaardig product te bekijken voor uw wagen.
TRUSTING DF1217 Remschijf 246,0x17,0mm, 4, Geventileerd
- Diameter [mm]: 246,0
- Remschijftype: Geventileerd
- Geperforeerd: nee
- Oppervlakte: Gelakt
- Remschijfdikte [mm]: 17,0
- Hoogte [mm]: 42
- Centreringdiameter [mm]: 55,0
- Aantal gaten: 4
- Controleteken: ECE-R90, ECE R90 APPROVED
- productnummer: DF1217
- Merk: TRUSTING
- EAN nummer: 8032747224472
- Conditie: Geheel nieuw
Prijs incl. 21% BTW
Verkocht door AUTODOC
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:

Remschijf TRUSTING DF1217 geschikt voor de onderstaande populaire auto's
Model auto | Daihatsu Sirion m3; Cuore 7 (L275; L285; L276 ); Daihatsu Sirion 1; Subaru Justy IV; Daihatsu YRV M2; Copen I; Rogue I (S35); bB II |
Motor | 1.3 4WD; 1.3; 1.0 DVVT 4WD; 1.0; 1.3 Sport 4WD; 1.3 Sport; 1.3 AWD; 1.3 GTti; 0.7; 2.5; 1.5 |
Vermogen van de motor (pk) | 64-169 Pk |
Vermogen (kilowatt) | 47-124 kW |
Jaar van bouw | 2000-2025 |
Fabrikant artikelnr | DF1217 |
OE-onderdeelnr | 43512-97402 |
Heeft u al eens Remschijf DF1217 van TRUSTING bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Vragen en antwoorden
U kunt hier rechtstreeks contact met ons opnemen met uw specifieke vragen!
TRUSTING DF1217: gewilde artikelen
Meer weten over TRUSTING Schijfremmen
Lees de Remschijf DF1217 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Elke bestelling boven de 110 € wordt gratis binnen België verzonden. Als de totale bestelling lager is dan 110 €, bedragen de verzendkosten 9,95 €.
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
- Remschijven Daihatsu Sirion m3
- Remschijven DAIHATSU Cuore VII (L275, L276, L285)
- Remschijven Daihatsu Sirion 1
- Remschijven Subaru Justy IV
- Remschijven Daihatsu YRV M2
- Remschijven DAIHATSU Copen I
- Remschijven DAIHATSU SIRION
- Remschijven DAIHATSU CUORE
- Remschijven SUBARU JUSTY
- Remschijven DAIHATSU YRV