Selecteer een auto uit de lijst om de benodigde onderdelen te vinden
SUPLEX 19178 Chassisveer geschikt voor MERCEDES-BENZ C-Klasse, CLK Achteras, Schroefveer met constante diameter, geel, grijs
-
Inbouwplaats:
Achteras
- Lengte [mm]: 307
- Kleurmarkering: geel, grijs
- Veervorm: Schroefveer met constante diameter
- Diameter: 99
- Gewicht [kg]: 2,10
- productnummer: 19178
- Merk: SUPLEX
- EAN nummer: 4039551191789
- Voertuiglijn/-variant: Dit kenmerk hangt af van het automodel
- Conditie: Geheel nieuw
Prijs incl. 21% BTW
excl. verzendkosten
Verkocht door AUTODOC
OE referentienummer(s) te vergelijken met de originele artikelnummers:
Chassisveer Tutorial/Stap voor stap gids reparatie en vervanging
Chassisveer SUPLEX 19178 geschikt voor de onderstaande populaire auto's
| Model auto | W202; CLK C208 |
| Motor | C 220 D; C 230; C 250 Turbo-D; C 180; C 200; C 280; C 220; C 250 D; CLK 230 Kompressor; CLK 200 Kompressor; CLK 200 |
| Vermogen van de motor (pk) | 75-197 Pk |
| Vermogen (kilowatt) | 55-145 kW |
| Jaar van bouw | 1993-2002 |
| Fabrikant artikelnr | 19178 |
| OE-onderdeelnr | A 202 324 2804, 202 324 2804 |
Heeft u al eens Chassisveer 19178 van SUPLEX bij AUTODOC aangeschaft?
Aan de hand van klantenrecensies en beoordelingen met sterren kunnen onze klanten meer over een product te weten te komen en beslissen of het de moeite van het kopen waard is. Een complex algoritme wordt toegepast bij de berekening van de sterrenwaardering, rekening houdend met hoe lang geleden de recensie werd ingediend, of het artikel daadwerkelijk in de AUTODOC online shop werd gekocht en of het al dan niet werd teruggestuurd.
Met het label "geverifieerde aankoop" kun je beoordelingen vinden van klanten die het artikel in kwestie daadwerkelijk hebben gekocht in de AUTODOC online shop. Het etiket "geverifieerde aankoop" is van toepassing op recensies van artikelen, die gekocht zijn via dezelfde account van waaruit de recensies werden ingediend. Recensies zonder het label "geverifieerde aankoop" vinden wij ook belangrijk. Wij kunnen echter niet garanderen dat de in dergelijke recenties beschreven artikelen in de AUTODOC online shop gekocht werden.
Meer weten over SUPLEX Veer
Lees de Chassisveer 19178 FAQ en beoordelingen van klanten!
Hulp nodig? Contact
Uw recent bekeken artikelen
Verkocht door AUTODOC
STARK SKWB-0180121 Wielnaaf
5x112, Vooras
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door pro reNET
ACKOJA 1003907 Wiellagerset
Vooras, Met ingebouwde magnetische sensorring, 136 mm
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC
Verkocht door AUTODOC